özel ambulans izmir

Özel Ambulans İzmir

Özel Ambulans İzmir için tüm ilçe ve semtlerde sizlere hizmet vermektedir. Zehirlenme vakaları, yüksek ateş vakaları, bilinç kaybı ve tansiyon sorunları vb. acil durum anlarında hastanın sağlık ekibi desteği ile en yakın sağlık kuruluşuna nakli gerekir. Hasta ve hasta yakınlarının istediği ile Sağlık bakanlığı 112 ambulans hizmetlerinden farklı olarak, özel ambulans hizmeti veren firmalardan da hasta nakil ve ambulans talep edebilirsiniz. Acil yardım ambulansları kırmızı şeritli ambulanslar olup doktor/paramedik, acil tıp teknisyeni ve ilk yardım eğitimi ve bilgisi olan sürücüden olup 3 kişilik ekiple hizmet sağlanmaktadır.

Hasta Nakil Ambulans Hizmeti

İzmir de acil yardım ambulans hizmeti dışında hasta nakil içinde bizlere ulaşabilirsiniz. Mavi şeritli ambulanslar hasta nakil ambulanslarıdır. Hastanın acil müdahaleye ve sağlık kuruluşuna nakli için ve yaşamı tehdit etmeyen acil durumlarda hizmet sağlanmaktadır. Hasta nakil ambulansı içerisinde hastanın alındığı yerden sağlık kuruluşuna kadar gerekli müdahale aralıksız sürdürülmektedir. Hasta nakil hizmeti acil vakalarda hizmet verdiği gibi evden hastaneye yada hastaneden eve transferde de hizmet vermektedir. Özel ambulans izmir hizmetlerimiz dahlinde diğer farklı illere de şehirler arası ambulans hizmetimiz bulunmaktadır.

izmir özel ambulans

Hasta ve hasta yakınlarının talep ve istekleri ile mevcut sağlık kuruluşlarının tıbbı imkanlarının yetersiz olması halinde ve zorumlu hallerde, hastanın sağlık ekibi yardım ile ambulansa alınıp farklı şehir yada bölgelerdeli sağlık kuruluşuna nakli sağlanmaktadır. Resüsitasyon ve Yoğun bakım, her türlü sağlık sorununda müdahale yapılabilmektedir.

 İzmir Ambulans Hizmetleri

Alyamed Özel ambulans bünyesinde bulunan tüm araçlarımız “Karayolu Trafik Kanunu”na, Türk Standartları Enstitüsü ve TS EN 1789 sayılı standartlarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığının “Ambulans ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri” yönetmeliğine uygun şekilde ruhsatlı olup hizmet vermektedir. Tüm ambulanslarımız her iki yılda bir TS EN 1789 EK-C Uygunluk Muayenesi ve her yıl Karayolu Trafik Kanunu standartları muayenesine  girmektedir. Bunun dışında belirli aralıklarda Sağlık Bakanlığı denetimlerine girmek zorundadırlar.

Özel Ambulans İzmir için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. İzmir geneli tüm ilçe ve semtlerde sizlere ambulans hizmeti sunuyoruz. Çeşitli etkinlik ve organizasyonlar içinde sabit ambulans, organizasyon ambulans hizmetimizde bulunmaktadır.


Bir Yorum Yazın