Hasta Nakil Ambulansı

Hasta Nakil Ambulansı

Her ambulans aracı gerekli donanıma sahip olmalıdır. Hasta Nakil ambulansları için de en az bir sağlık personeli hastaya eşlik etmesi gerekmektedir. İstanbul içinde sizlere Hasta Nakil hizmeti verdiğimiz gibi şehirlerarası nakil hizmetimiz bulunmaktadır. Hastaneden eve nakil yada Evden hastaneye nakil işlemlerinde konfor ve güvenli bir şekilde bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Hasta Nakil Ambulans hizmetlerinde şehir içi şehir dışı fiyatları farklılık göstermektedir. Yedek şöför, gerekli teçhizat tüm ambulans araçlarımızda hali hazırda bulunmaktadır. Tüm ekipmanlarımız modernize edilmiş cihazladır. Hasta sağlığı açısından her detaya oldukça fazla özen göstermekteyiz. 

7/24 Hasta Nakil Ambulans Hizmeti Veriyoruz

Hasta nakil Ambulansı
Hasta nakil Ambulansı

Ambulans araçlarımız her daim sizlerden gelecek telefon ve talebe karşılık hazır durumdadır. Gece gündüz 7/24 Alyamed Hasta Nakil Ambulans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Birden fazla aracımız mevcut olup bizlere ulaşan yardım çağrılarında acilen yanınıza ulaşmaktayız.

Sadece İstanbul içi nakillerde değil şehir dışı hastanelerden devlet ve yahut özel hastane, araştırma ve üniversite hastanelerine tüm nakil taleplerinizde sizlere hizmet vermekteyiz. Nakillerde en dikkat edilmesi gereken durum Ambulans içi teçhizatın gerekli tüm donanıma sahip olmasıdır. Alya Med bünyesindeki her ambulans sağlık bakanlığının uygun gördüğü tüm standartlara sahiptir. Bizleri arayan her hastanın ilk müdehalesi için gerekli her tür teçhizat bulunmaktadır. Riski en aza indirmek için sürekli hizmet içi eğitimlerde bu detaylara önem vermekteyiz.