şehirler arası özel ambulans

Şehirler Arası Ambulans

Şehirler arası ambulans hizmeti ihtiyacınız varsa Alyamed bulunduğunuz noktada sizlere ulaşmakta ve hangi şehir olursa olsun hasta transferi sağlamaktadır. Ülkemizin bir çok bölgesinde hastanın durumuna göre hastaneler bulunmayabilir. Tam teşekküllü hastane bulunduğunuz bölgede olmadığı zaman farklı bölgelere transfer gerekebilir. Bu durumlarda hastanın mevcut durumu göz önüne alınarak rahat ve konforlu bir şekilde hastaneye transferi sağlanmalıdır. Firmamız da bu konuda sizlere hem uygun fiyatları hemde deneyimli sağlık personelleri ve ekipleri ile hizmet vermektedir. Bizlere Şehirler arası ambulans için tüm il ve ilçelerden dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hasta Nakil Ambulans Hizmetleri

Hasta nakillerinde ambulanslarda yönetmeliğe uygun olarak gerekli ekipmanların bulunması gerekir. Firmamız Alyamed hasta nakil ambulansı araçlarında da hastanın gereksinimine göre acil yardım, yoğun bakım donanımlı ambulansımız içinde Doktor, Paramedik, Acil tıp teknisyeni ve ilk yardımcı şöför bulunan ekiple görev yapmaktayız. Şehirler arası ambulans hizmeti kesinlikle tecrübeli ve deneyimli ekiplerle sağlanması gerekir. Hem araçların mevcut durumu iyi olması hemde bölgede tecrübeli şöförlerin bulunması önmelidir.

Bulunduğunuz şehir içinde hasta nakil hizmeti alabileceğiz gibi firmamız tüm ülke genelinde şehirlere transfer sağlamaktadır. Hastanın yatağa bağımlı olması, yürüyemez durumda olması ve sevk sırasında tıbbi yardıma muhtaçsa hasta nakil ambulansı ile transferi elzem bir durumdur. Hem konforlu hemde güvenli şekilde şehirler arası ambulans için bizleri arayınız.

Şehirler Arası Ambulans Servisimiz

Şehirler arası ambulans araçlarında bulunması gereken zorunlu ekipmanlar yöntemelikle belirlenmiştir. Ambulans araç telsizi, personel el telsizi, hasta kabini ile haberleşmede kullanılacak dahili haberleşme sistemi bulunması gerekir. Hasta nakil ambulans araçlarının kamı girişleri sedye girişlerine elverişli olmalıdır. Hasta giriş arka kapı 90 derece açılabilmelidir.  Ambulans içinde hasta kabini bölümünde aydınlatma, havalandırma ve ısıtma sistemleri olmalıdır. Hasta nakil ambulansı araçlarında hastanın sarsılmadan transferi için özel süspansiyon sistemi bulunmalıdır. Alyamed şehirler arası ambulans araçlarının tümü bu donanımlara sahiptir.

Alyamed özel ambulans ve hasta nakil ambulans araçlarında ön ve arka tepe lambası, siren anons sistemleri, dijital hasta kabin kontrol panosu, flaşör, arka kapı projektörü, havalandırma sistemi, tıbbi ekipman dolabı, operatör dolabı, ısı ve ses yalıtımı, oksiyejn tüpü, portatif aspiratör raketi, enjektör pompası gibi ekipmanlar bulunmaktadır.

Şehirler arası Ambulanslarda Olması Gerekenler

  • Sağlık bakanlığı tarafından verilen ruhsat
  • Tam donanımlı medikal ekipmanlar
  • Uzman sağlık personeli
  • Yedek Şöför

 

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon EtWhatsApp Yaz