kiralık ambulans fiyatları

Kiralık Ambulans Fiyatları

Kiralık Ambulans fiyatları 2021 yılı güncel tarifesi 150 TL açılış fiyatları ile başlar. Şehiriçi ve şehirler arası özel ambulans fiyatları gidilecek kilometre başına ücret eklenmektedir. şehir içindeki kilometre başı ücreti 5,00 TL iken Şehirlerarası kilometre başı fiyatları 3,50 TL'dir. 

Hastalarınızın daha günceli ve konforlu bir şekilde hastaneye yada eve nakli için kiralık ambulans hizmeti alabilirsiniz. Hastanız için gerekli tüm ihtiyaçları özel ambulans araçlarımızda bulabilirsiniz. 

Ambulans Kiralama Fiyatları

Ambulans kiralama fiyatları düşünülenin aksana çok yüksek maliyetli bir durum değildir. Her zaman kiralama yapmadığınızı düşünürsek gerekli hallerde yapılacak bu kiralama işlemi sizlere ekonomik açıdan zorluk çıkarmayacaktır. Kendi şahsi özel aracınız ile hastanızın taşınması bazen istenmeyen olumsuz durumların yaşanmasına neden olabilir. Bu sebeple bütçenize en uygun kiralık ambulans fiyatları ile hemen Alyamed firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Ambulans Kiralama Fiyatları

Kiralık Özel Ambulans Fiyatları

150₺ açılış ücreti bulunan ambulans hizmetlerimizde deneyimli personel ve güvenli bir nakil hizmeti sağlanır. Hizmet kalitesi yüksek tam donanımlı araçlar ve ekiplerden hizmet alırsınız. Bizlere gelen çağrılarınız dahilinde hemen bulunduğunuz adrese özel ambulans gönderimi yapılmaktadır. Şehir içi ambulans taleplerinizde ve şehirler arası ambulans isteklerinizde 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Günlük Kiralık Ambulans Fiyatları

Ambulans kiralama hizmetini şirketimiz üzerinden günlük olarak yapabilirsiniz. 24 boyunca özel ambulansımız sizlere tahsis edilebilmektedir. Çeşitli organizasyon, etkinlik, konser, açılış, sportif faaliyetler ve daha bir çok projeniz için kiralık ambulans isteyebilirsiniz. Günlük kiralık ambulans fiyatları için lütfen bizleri arayarak fiyat teklifi isteyiniz. Türkiye'nin her ili ve ilçesine günlük ambulans kiralama hizmeti sağlıyoruz.

Günlük kiralama haricinde talebiniz dahilinde bir kaç saatlik kiralama da yapılabilmektedir. Lütfen tüm detaylar için firma uzmanımıza ulaşıp çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Günlük Kiralık Ambulans Fiyatları

Haftalık Kiralık Ambulans Fiyatları

Özel ambulans şirketi Alyamed olarak uzun süreli kiralamalar ve haftalık kiralık ambulans hizmetleride vermekteyiz. Senelerdir farklı bir çok projede özel ambulanslarımızın kiralaması yapılmıştır. Dizi çekimleri, uzun süren etkilin ve konserler dahil bir çok değişik projede ambulanslarımız kullanılmaktadır. Haftalık kiralık ambulans fiyatları sizlerden gelen talep doğrultusunda belirlenmektedir. Lütfen sizlere özel kiralık ambulans fiyatları verebilmemiz için bizlere çağrı merkezi numaralarımızdan hemen ulaşınız.


Bir Yorum Yazın