Özel Ambulans
Hasta Nakil Ambulansı
Özel Ambulans
Ambulans Firması
0507 956 54 95 Search
ambulans hizmeti

Şehirlerarası Hasta Nakil Hizmeti

Hastaların bulundukları ilden farklı bir şehire donanımlı ambulans araçları ve uzman ekip gözetiminde transferine hasta nakil hizmeti denmektedir. Özel ambulans firmamız bünyesinde tüm şehrilere hasta nakli yapılabilmektedir. Şehirler arası uzak mesafeler için Alyamed yedek şöför ile bu hizmeti sağlamaktadır.

Hasta nakil taleplerinizi şimdi çağrı merkezimizi arayarak iletebilirsiniz. Beklemeden hangi şehirde olursanız olun hızlı hizmet alabilirsiniz. Servisimiz içinde bulunan tüm ambulanslarımız gerekli bakımları eksiksiz yapılmış araçlardan oluşur.

Şehirlerarası Hasta Nakil

Hastanın daha donanımlı, özel tedaviye ihtiyaç duyduğu durumlar veya kontrollü ve oksijen destekli taşınması gerekliliğiyle Şehirlerarası Hasta Nakil Alya Med ambulans olarak farklı şehirlere yapılacak hasta nakilleri için en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve nakil yada evden hastaneye nakil hizmetlerinde güvenli ve konforlu bir taşıma yapmaktayız. Genelde daha çok talep şehir içi hasta nakil üzerine olsa da Alyamed şehirler arası nakil işlerinde yılın tamamında sizlere bu hizmeti vermektedir.

Hasta Nakil Ambulans Fiyatları

Şehirler arası hasta nakil ambulans fiyatları başlangıç ücreti 150₺ + km başına 3.50₺ ‘dir. Yinede hizmet alım öncesinde bizlere ulaşarak hastanın özel ambulansa alınacağı şehir ve hastanın nakli istenen şehrin bilgisini personelimizle paylaşınız. Hastanızın sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm ekipman ve tertibat araçlarımızla bulunmakta olup hasta ile seyahat edecek uzmanlarda gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Alyamed özel ambulans ülkemizin her şehrinde bu hizmeti senelerdir eksiksiz ve sorunsuz olarak sağlamaktadır. Kısa mesafe veya uzak mesafe demeden herkese aynı kalitede ambulans hizmeti vermektedir.

Diğer İllerden Şehirlerarası Hasta Nakil

İstanbul merkezli olan firmamız şehir dışındaki hastanelerden İstanbul içine nakillerde sizlere eksiksiz hizmetler sunmaktadır. Bünyemizde bulunan tüm ambulans ve nakil araçlarımız tam donanımlı araçlar ve tecrübeli ekiplerle hizmet vermektedir. Hasta sağlığı son derece önemli olup Alyamed içinde oldukça değerli olup baştan sona hatasız ve eksiksiz bir anlayışla sizlere destek vermekteyiz. Şehirlerarası Hasta Nakil işlemi öncesinde hastanın mevcut doktorları ile görüşülüp hasta hakkında tüm bilgiler ekiplerimizce edinilmektedir. Sevki yapılan hastanın bilgisi doktorundan alınmadan araçlarımız sevk işlemine başlamamaktadır.

 

şehirler arası hasta nakil hizmeti

şehirlerarası hasta nakil

Telefon Et