giresun özel ambulans

Giresun Özel Ambulans

Giresun özel ambulans, hasta nakil ve şehirler arası ambulans hizmetleri deneyimli ekiplerimiz, donanımlı araçlarımızla sağlanmaktadır. Ayrıca Yaz sezonunda yoğun olarak düzenlenen etkinlik ve organizasyonlar içinde sabit ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. Hasta nakillerinde ve organizasyonlarda kullanımı bulunan tüm ambulans araçlarımız gerekli yasal standartlara sahiptir. Sağlık Bakanlığı özel ambulans yönetmeliğinde belirtilen tüm standartlar firmamız tarafından yerine getirmiş olup firmamız ruhsatlıdır.

Şehir içi ve Şehirler Arası Ambulans

Alyamed Ambulans hizmetleri Türkiye genelinde şehirler arası hasta taşıma ve nakillerde sizlere geniş kadrosu ile hizmet vermektedir. Uygun fiyatlarımız yanında tüm ambulans araçlarımız hastalarınız için şehirler arası nakillerde gerekli tüm teçhizatları da bünyesinde barındırmaktadır. Hastalarınızın sağlığı ve konforu için gerekli olan tüm ekipman ve donanımlar ambulanslarımız içinde bulunmaktadır. Giresun özel ambulans için bizlere dilediğiniz zaman 7/24 ulaşabilirsiniz. Sitemiz içinde bulunan çağrı merkezi numaralarından ekiplerimize ulaşamanız yeterlidir.

Ambulans Kiralama Hizmetleri

Firmamız Ambulans kiralama hizmetleri içinde Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Şirketler, Belediyeler, Özel Okullar, Hastaneler ve çeşitli alanda ambulans ihtiyacı olan kurum ve kuruluşlar içinde kiralama yapılmaktadır. Genellikle yaz sezonunda Giresun ilimiz başta olmak üzere Karadeniz bölgesinde sıkça etkinlikler düzenlenmekte olup yoğun katılım yaşanmaktadır. İnsan kalabalığının olduğu her yerde sağlık sorunları da yaşanması olası bir durumdur. Alyamed Giresun özel ambulans ve Sabit Ambulans hizmetlerimiz gerekli teçhizat ve donanımı ile etkilik süresi boyunca hazır bir şekilde personeli ile bekletilmektedir.

Ambulans kiralama ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın