özel ambulans kiralama

Özel Ambulans Kiralama

Özel ambulans kiralama hizmetimiz ülkemiz genelinde her şehirde firmaların, kurum ve kuruluşların hizmetindedir. Bir çok farklı istek ve gerekçe ile ambulans kiralama yapılabilmektedir. Alışveriş merkezleri, etkinlik ve davetler, spor müsabakaları, hastaneler, fabrika ve açılış organizasyonları, konser ve etkinlikler gibi bir çok durumda ambulans gereksinimi doğabilir. Bu durumda uygun fiyatları ve tam donanımlı ambulans araçlarımızla özel ambulans kiralama hizmeti için Alyamed firmamıza ulaşabilirsiniz. Kiralama için özel ambulans şirketleri sayısı oldukça fazladır. Bizlere ulaşıp firmamızdan da teklif almayı unutmayınız.

Ambulans Kiralama Hizmetleri

Ambulans kiralamalarında sağlık personeli dahil olup yada personelsiz kiralama isteyebilirsiniz. Ambulansın hizmet vereceği amaç bizlere ulaştığında gerekli teçhizat ve donanımlar da eklenebilmektedir. Tüm ambulanslarımızda ayrıca hasta nakil ambulansı olarak faydalanamanızda mümkündür. Yine özel ambulans kiralama hizmetlerimiz kapsamında Tıbbi danışmanlık, medikal eskortluk gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Kiraladığınız ambulansımız hizmet süresi boyunca daima hazır bir şekilde belirlenen konumda bekler. Nabız, Tansiyon aletleri gibi vital bulguların günlük takibi ve tıbbi bakımlar da özel ambulanslarımızın içerisinde gerçekleştirilir. Şehirlerarası nakil işlemlerinde ise en az bir sağlık personeli sürekli olarak hastanın başında bekletilmektedir.

Ambulanslarda Olması Gerekenler

Firmamız Alyamed bünyesinde bulunan ve hizmet veren tüm araçlarımız ve firmamız Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine tam uygun şekilde hizmet vermektedir. Alyamed Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip firmadır. Bünyemizde tam donanımlı ekipmanlar, uzman medikal personel ve ilk yardım eğitimli ambulans şöförlerimiz görev almaktadır. Acil yardım ambulansları, hasta nakil ambulanslarımızla Türkiye genelinde bir çok farklı noktada sizlere hizmet sağlamaktayız.

Özel Ambulans Kiralama Fiyatları

Özel ambulans kiralama fiyatları belirlenirken ambulansın hangi bölgede hizmet vereceği, hasta nakil durumlarında gidilecek mesafe, kaç kilometre yol yapılacağı ile ilgilidir. Bilinmesi gereken ambulanslarda sabit bir açılış ücretini bulunduğu ve devamında gidilecek kilometreye göre ilave olan ücretlerdir. Fiyat farkı oluşturacak bir diğer durumda Hastanın standart ekipman dışında özel medikal ekipman isteğinin olup olmayacağıdır. Şehirler arası nakillerde mesafenin uzaması halinde sürücü ilavesi olacağı ve 2.şöför olacağıdır. Buda fiyatları etkileyen diğer unsurlardan biridir.

Tüm şehirlerde ve ilçelerden özel ambulans kiralama hizmeti için bizlere ulaşabilisiniz. Ambulans kiralamalarında şehir dışı çıkışlar için “il dışı sevk” izni gerekmektedir.

 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.