Adana Özel Ambulans

Adana Özel Ambulans

Ambulans hizmetleri için Alyamed Adana ilimizde sizlere her an hizmete hazır durumdadır. Adana özel ambulans, hasta transfer ambulansı, organizasyon ambulansı ve şehirler arası ambulans hizmetleri ile sizlere hizmet vermektedir. Özel ambulans taleplerinizde tam donanıma sahip ambulanslarla ile farklı şehirlerdeki hastanelere nakil talep edebilirsiniz. Kurum ve kuruluşlar için ayrıca firmamız Ambulans kiralama hizmetide sağlamaktadır. Günlük, saatlik yada daha uzun süreli ambulans kiralaması da firmamız üzerinden yapabilirsiniz.

Adana’dan İstanbul’a, Ankara’ya, İzmir’e ve diğer tüm illerimizdeki hastanelerimize hasta nakil transferini özel ambulans araçlarımı ve deneyimli personellerimiz ile sağlıyoruz. Uygun ambulans ücretleri ve kaliteli hizmet için Alyamed’e hemen ulaşın

Özel Ambulans

Acil özel ambulans araçlarımız içinde tam teçhizat ve donanım bulunmaktadır. Hastaların mevcut durum ve gereksinimlerine göre ek teçhizat ayrıca eklenebilmektedir. Standart olarak tüm ambulanslarımız içinde Transferli sedye, sandalye sedye, faraş sedye, vakum sedye, ahşap, plastik sırt tahtası , transport ventilatör, defibrilatör , canlandırma çantası, duvar tipi tansiyon aleti, laringoskop seti , enjektör pompası ve kurtarma yeleği bulunmaktadır. Adana özel ambulans taleplerinizde 0507 956 54 95 çağrı merkezinden bizlere 7/24 ulaşmanız mümkündür.

Adana Hasta Nakil Ambulans Hizmeti

Şehir içi trafik her ilimizde olduğu gibi Adana ilimizde de oldukça yoğundur. Hastanın hastaneye hızlı ve güvenli şekilde nakli için özel ambulans çağırabilir ve şehir trafiğine yakalanmadan konforlu ve hızlı bir şekilde hastaneye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Adana özel ambulans hizmetlerinde tüm ilçelerde ve semtlerde hizmetlerimiz bulunmaktadır.  Aladağ özel ambulans, Ceyhan özel ambulans, Çukurova özel ambulans, Feke özel ambulans, İmamoğlu özel ambulans, Karaisalı özel ambulans, Karataş özel ambulans, Kozan özel ambulans, Pozantı özel ambulans, Saimbeyli özel ambulans, Sarıçam özel ambulans, Seyhan özel ambulans, Tufanbeyli özel ambulans, Yumurtalık özel ambulans, Yüreğir özel ambulans hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 


Bir Yorum Yazın