küçükçekmece özel ambulans

Küçükçekmece Özel Ambulans

Küçükçekmece özel ambulans servisi 7/24 hizmet vermektedir. Acil hasta nakil ambulansı için donanımlı aracımızla hemen adresinize ulaşıyoruz. Bölgeden şehirler arası ambulans çıkışıda yapmaktayız. Hastanızı istediğiniz şehre naklini en güvenilir şekilde sağlıyoruz. İstanbul Alyamed özel ambulans servisimiz ruhsatlı ve gerekli tüm denetimleri yapılan firmadır. Konforlu, hızlı ve güvenilir hasta taşıma için ambulanslarımızı en uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz.

Küçükçekmece Hasta Nakil Ambulansı

Hasta taşıma, hasta nakil işlemlerinde sağlık personeli bulundurulması, ambulans için standart teçhizat ve cihazların bulunması gerekmektedir. Alyamed ambulans hizmeti öncesinde hastanızın genel durumu hakkında bilgi alır ve gerekli durumlarda doktorunuzla ve hastane ile irtibata geçebilir. Hastanın ambulans içinde gerekli teçhizat ihtiyacına göre planlamasını yapar. Küçükçekmece özel ambulans için bugüne kadar sayısız hastanın naklini sağlamış olan firmamızdan haftanın her günü acil veya randevulu şekilde ambulans talep edebilirsiniz.

Küçükçekmece Şehirler Arası Ambulans

Şehir içinde evinizden hastaneye, hastaneden eve nakil isteyebileceğiniz gibi firmamızdan şehirler arası ambulans hizmetide talep edebilirsiniz. Uzun yol tecrübesine sahip ambulans şirketimiz yedek şöförlü hizmet vermektedir. En yakın noktadan en uzun bölgeye kadar yol tecrübesine sahibiz. Trafik kurallarını eksiksiz şekilde deneyimleyen firmamızla hastalarınız hatasız, istediğiniz sürede ve en güvenilir şekilde nakledilmektedir.

Küçükçekmece Ambulans Kiralama

Acil hasta nakil ambulansları dışında firmamız çeşitli etkinlik, organizasyon, açılış, spor müsabakalar, dizi çekimleri vb. gibi ihtiyaçlarınızda ambulans kiralama hizmetide vermektedir. Günlük ambulans kiralama, haftalık ambulans kiralama yada daha farklı kiralık ambulans taleplerinizde lütfen bizlere ulaşarak fiyat teklifi isteyiniz. Özel şirketlere, kurumlara, firmalara en uygun fiyatlarla kiralama hizmeti sunuyoruz.

Küçükçekmece Özel Ambulans Fiyatları

Özel ambulansımız adresinize gelip hareket etmesi halinde ambulans açılış ücreti 150₺’dir. Gidilecek her kilometre başına ise 5.00₺ ile fiyatlandırma yapılır. Kısa mesafe yada uzun mesafe için aynı kalitede hizmet sunulmaktadır. Gidilecek mesafenin az olması firmamız için fark etmez ve hizmet alımı yapabilirsiniz. İstanbul’dan farklı bir ile nakillerde ise yine özel ambulans başlangıç fiyatı 150₺ olup her kilometre için ise 3.50₺ ile fiyatlandırma yapılır. Özel ambulans fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için lütfen firma danışmanımız ile görüşünüz.


Bir Yorum Yazın