özel ambulans fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları

Bir çok durumda özel ambulans ihtiyacınız olabilir. Firmamız Alyamed Özel ambulans fiyatları 2021 yılı itibari ile 150₺ başlangıç fiyatı bulunmakta olup şehir içinde kilometre başına 5₺ ile hizmet vermektedir. Şehirler arası gidilecek kilometre başına ise 3,50₺ fiyatlandırılmaktadır.  İstanbul şehir içinde her semte ve bölgeye hizmetimiz bulunmaktadır. Şehirler arası ve yurt dışı özel ambulans hizmetimizde bulunmaktadır.

Özel Ambulans Fiyatları 2021

Yeni nesil teknolojik donanımlar ve yeni model özel ambulans araçlarımızla en güvenli ve en konforlu hizmeti eksiksiz sağlıyoruz. Firmamızda ambulanslarda bulunması gereken tüm teknik donanım bulunmaktadır. Senelerdir aralıksız hizmet vermekte olan firmamı uygun fiyatlarının yanında titiz bir ekip çalışması yürütmektedir. Hastalarınızın sağlığı ve güvenliği için her detayı önemsemekteyiz. Özel ambulans fiyatları 2021 yılında bir 2020 yılı fiyatları ile devam edilmektedir. Özel ambulans açılış ücretimiz 150₺ olup bölgeye ve semte göre farklılık göstermemektedir.

özel ambulans fiyatları 2021

İstanbul Özel Ambulans Fiyatları

Yılın her günü ambulanslarımız İstanbul her ilçesinde ve semtinde hizmet vermektedir. Bireysel talepler yanında organizasyon ambulansı, sabit ambulans hizmetlerimizde bulunmaktadır. Özel ambulans fiyatlarımız 2021 yılı için en uygun fiyatlarla tarifelendirilmiştir.
00
Ambulans Kaç Dakikada Gelir Dk

özel ambulans ücretleri ne kadar

Özel ambulans ücretleri ne kadar?

Bir çok kişi özel ambulansın çok pahalı olduğu, fiyatlarının çok yüksek olduğu gibi yanlış bir düşünceye girebilmektedir. Daha ince bu hizmeti almamış ve denememiş kişilerin bu düşüncesini biliyoruz ancak belirttiğimiz gibi fiyatlarımız son derece ekonomik ve herkesin hizmet isteyebileceğiniz seviyededir. Özel araçlarınızla hastalarının taşınması yerine teçhizatlı ve sağlık personeli gözeminde hastaneye nakilini sağlayabilirsiniz. Özel ambulans ücretleri ne kadar? soran müşterilerimiz şehir içinde açılış fiyatları 150₺ olup gidilecek her kilometre için 5₺ ile ilave edilmektedir. Bunun dışında bir fiyatlandırmamız bulunmamaktadır.

ambulans ücreti 2021

Ambulans Ücreti 2021

Alyamed Özel ambulans servisimiz ülkemizde birden çok noktada hizmet sağlamaktadır. İstanbul ve Muğla-Bodrum başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Edirne, Tekirdağ, Yalova, Konya, Balıkesir, Aydın ve daha bir çok il ve ilçede çalışmaktadır. Birden fazla özel ambulans aracımız bulunmaktadır. Yeterli teknik personelimiz daima hazır olup araçlarımız her servis öncesinde gerekli bakım ve onarımları yapılmaktadır. Ambulans ücreti 2021 yılı için her şehirde 150₺ başlangıç fiyatı ile servis vermekte olup şehir içindeki katedilecek kilometrelerde 5,00₺ şehir dışı hasta nakil işleminde ise 3,50T kilometre başı fiyatlandırma yapılmaktadır.

Yurtdışı araçlı ambulans servisi ve uçak ambulans hizmetleri için firmamıza ulaşarak özel ambulans fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın