gebze özel ambulans

Gebze Özel Ambulans

Gebze özel ambulans servisimiz 7/24 aralıksız çalışmaktadır. Hasta nakil, şehirler arası hasta taşıma, yurtdışı ambulans, uçak ambulans dahil bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca özel sektör için organizasyon ambulansı, sabit ambulans hizmetleri de vermekteyiz. Kurumsal projeleriniz için kısa veya uzun süreli özel ambulans kiralamasınıda firmamız Alyamed üzerinden uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.

Gebze Hasta Nakil Ambulans

Gebze’de evinizden hastaneye, hastaneden eve nakil için kendi aracınız yerine daha güvenli taşıma için özel ambulans tercih edin. Herkesi bütçesine uyabilecek fiyatları bulunan özel ambulans hizmetimizle hem konforlu, hemde güvenli şekilde hastalarınız kısa sürede taşınmaktadır. Alyamed Hasta nakil aracı içerisinde prosedür ve yönetmeliklerde belirtilen tüm gerekli ekipman ve donanım bulunmaktadır. Gebze hasta nakil ambulans için 0507 956 54 95 bizi şimdi arayabilirsiniz.

Gebze Hasta Nakil Ambulans

Gebze Hastane Çıkışı Ambulans

Devlet hastaneleri yada özel hastanelerden çıkış tarihinde firmamıza ulaşabilir ve en hızlı şekilde özel ambulans hasta nakil hizmeti alırsınız. Bizi aramanız halinde hastane çıkışı için ortalama 20 dakikada ambulansımız vereceğiniz adreste olacaktır. 150₺ başlangıç ücreti bulunmakta olup aşılacak her kilometre için 5₺ ilave edilmektedir. Hastalarınız sizin olduğu gibi bizim içinde son değerlidir. Her taşıma işlemi öncesinde gerekli tüm hazırlık deneyimli ekiplerimiz tarafından sağlanır.

Gebze Şehirler Arası Ambulans

Gebze Şehirler Arası Ambulans

Özel ambulans firmamız şehir içi hizmetleri yanında şehirler arası ambulans hizmetleri de vermektedir. Bulunduğunuz bölgeden ülkemizdeki istediğiniz her bölgeye hastanın naklini profesyonel şekilde sağlıyoruz. Gebze özel ambulans firmamız ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla şehirler arası hasta taşıma hizmeti alabilirsiniz. 150₺ açılış ücreti bulunan şehirler arası hasta nakli için gidilecek ekstra her kilometre için 3,50₺ ilave edilmektedir.

Acil Gebze Özel Ambulans

Geniş ambulans araç sayısına sahip olan firmamız sizlerden gelen taleplerde bekletmeden en ivedi şekilde adresinize ulaşmaktadır. Çağrı merkezimize gelen talepler telsiz yardımı ile araç içine ulaşır ve size en yakındaki özel ambulansımız yönlendirilir. Beklemeden bir kaç dakika içinde hastanı ambulansa alınır. Hasta nakil aracımız her daim göreve hazırdır. Bakımları periyodik ve günlük olarak sürekli yapılmaktadır. Tam günceli bir taşıma için sorumluluklarımızın farkındayız. Gebze özel ambulans için uzaklarda ambulans aramadan size en yakınınızdaki ambulans firmamıza ulaşın.


Bir Yorum Yazın