şehiriçi özel ambulans ücretleri

Şehiriçi Özel Ambulans Ücretleri

Şehiriçi özel ambulans ücretleri 150TL başlangıç açılış fiyatı ile sizlere hizmet vermektedir. Şehiriçi özel ambulans kilometre başı fiyatı ise 5 TL den hizmet vermektedir. Bir çok farklı nedenle insanların özel ambulans ihtiyacı olabilmektedir. Acil sağlık sorunlarında, Hastaneden eve, evden hastaneye nakillerde, şehirlerarası hastane nakillerinde özel ambulansa ihtiyaç duyulabilmektedir.

Şehir içi özel ambulans fiyatları 2021

Alyamed ambulans servisimiz 2020 yılı fiyatlarında bir değişiklik olmadan 2021 yılı içinde aynı ücret tarifesi ile hizmetleri devam etmektedir. İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirde hizmeti bulunan firmamız aynı fiyatlarıla hizmet vermektedir. Başlangıç fiyatı 150₺ olup gidilecek her kilometre başına 5₺ ile ücretlendirilir. Hasta nakil hizmetleri dışında sabit ambulans, organizasyon ambulansı, şehirlerarası ambulans ve uçak ambulans hizmetimizde bulunmaktadır. Diğer özel ambulans fiyatları için bizlere ulaşarak fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Uygun Ücretlerle Özel Ambulans

Alyamed şehiriçi özel ambulans ücretleri için kaliteli hizmet anlayışı yanında sizlere donanımlı araçları ve eğitimli personelleri ile hizmet sunar. Birden fazla özel ambulans ve hasta nakil aracımız sizlerin hizmetinizdedir. Sitemizde belirtilmiş olan şehiriçi özel ambulans ücretleri 2019 yılı için geçerli olmakta ve en güncel fiyatlardır. Diğer hizmetlerimiz olan sabit ambulans ve şehirler arası özel ambulans fiyatları için sitede bulunan iletişim numaralarından çağrı merkezimize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın