rize özel ambulans

Rize Özel Ambulans

Rize özel ambulans hizmetlerimiz de hasta nakileri ve transferi için gerekli tüm donanımlara sahip ambulansımız bulunmaktadır. Rize’den İstanbul’a, Ankara’ya, İzmir’e veya diğer tüm şehirlere hasta transfer hizmeti sağlamaktayız. Üstün teknoloji donanıma sahip ambulans araçlarımızda hastanızın mevcut durumuna en konforlu hizmet sunulmaktadır. Gerekli donanımlar yanında sağlık personeli destekli transfer sağlanmaktadır. Alyamed Türkiye genekinde şehirler arası ambulans hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Uygun fiyatlar ve tecrübeli ekiplerimizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Rize Hasta Nakil Ambulans

Hasta nakillerinin çoğu zorunlu hallerdir. Bazen hastanın sağlık durumuna göre tam teşekkülü hastane bulmak mümkün olmayabilir. Bu durumda hastanın en kısa sürede sorunsuz şekilde gerekli olan hastaneye sevki ve transferi yapılması gerekmektedir. Yol deneyimi olan, hastanın durumuna uygun teçhizat bulundurulması gereken ve uzun yolculuklarda yedek şöför olması gerekmektedir. Firmamız ilgili yönetmeliklerin tüm gerekliliklerini yerine getirmekte ve ruhsatlı olarak hizmet vermektedir. Rize özel ambulans hizmetlerimiz de tüm sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Firmamıza ulaşıp güvenle hizmet alabilirsiniz.

Rize Ambulans Kiralama

Firmamız Alyamed Rize özel ambulans, Rize hasta nakil ambulansı hizmeti verdiği gibi ambulans kiralama hizmeti de sağlamaktadır. Birden fazla ambulans aracımızla şöförlü ve doktorlu olarak etkinlik ve organizasyonlarınızda ambulans kiralama sağlıyoruz. Kısa sürede yada uzun süreli ambulans kiralaması yapabilirsiniz. Hemen sitemizdeki çağrı merkezi numaralarından bizlere ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın