Hastalarınızın nakli için kısa yada uzun mesafe farketmeksizin ambulans kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ambulans günümüzde bir çok alanda oldukça gerekli bir ihtiyaçtır. Her ilde hafta boyunca farklı bir çok etkinlik ve çeşitli organizasyon yapılmaktadır. Firmamız Sağlık kuruluşları, özel şirketler, kamusal firmalar, bireysel kişiler dahil her sektöre özel ambulans kiralama hizmeti vermektedir. 2021 yılı için en uygun fiyatlarla sizlerden firmamız üzerinden kiralık ambulans hizmeti alabilirsiniz. 7/24 dilediğiniz zaman 0 212 321 0 323 çağrı merkezinden kiralama için gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Ambulans Kiralama

Acil Kiralık Ambulans

Aciliyetiniz varsa, hastanızın bir yerden farklı bir yere acil taşınması gerekiyorsa Alyamed Özel Ambulans firmamızdan kiralık ambulans talep edebilirsiniz. İstanbul içinde ortalama 20 dakika içerisinde ambulansımız adresinizde olacaktır. Ambulans kiralama işlemi ister gidilecek mesafe kadar yada saatlik, günlük yada organizasyon süresince olabilmektedir. Kiralanan ambulanslarımızda teknolojik tüm gerekli donanımlar bulunmaktadır. Şehir içi özel ambulans hizmeti verdiğimiz gibi şehirler arası içinde kiralık ambulans hizmeti alabilirsiniz.

2021 yılına ait fiyat bilgilendirmelerimiz sitemizde yer almakta olup sabit ambulans, organizasyon ambulansı, etkinlik ambulansı ve uzun süreli kiralama talepleri için mutlaka özel ambulans şirketi yetkililerimizle görüşerek fiyat teklifi isteyiniz.

Ambulans Kiralama Hizmeti

Ambulans araçlarımızı kiralama talebinde bulunduğunuzda dilerseniz sağlık personeli, ambulans şöförü ve gerekli tüm donanımları da kiralama hizmeti içine dahil edebilirsiniz. Sağlık bakanlığı onaylı olan firmamız şimdiye kadar bir çok alanda ambulans servisi sağlamaktadır. Sabit ambulans hizmetimizde günlük veya belirli zaman aralıklarında bir çok hizmette bulunmuş firmayız. Araçlarımız son derece modern ekipman ve teçhizatla donatılmış olup sağlık bakanlığı tarafından belirtilmiş olan gerekli tüm standartlara sahiptir. Ambulans araçlarımız hakkında teknik donanımları dahil her tür bilgiyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Özel Ambulans Kiralama

Hastanızın mevcut durumu her ne olursa olsun kendi özel aracınız ile taşınması doğru bir tercih değildir. Konforlu, güvenli ve sağlık personeli gözetiminde hastaneye nakli özel ambulanslar ile daha sağlıklı olacaktır. Şehrimizde senelerdir nitelikli ve profesyonel özel ambulans servis hizmeti veren firmamız tüm yasal prosedürlere uygun araçları ve ekipleri ile sizlere eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Kısa mesafe yada uzun mesafe demeden tüm özel ambulans kiralama isteklerinizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Bilinenin aksine özel ambulans ücretleri astronomik fiyatlarda olmayıp herkesin bütçesine uyacak fiyatlandırmaları bulunmaktadır. Özel araçlarla hastaların taşınması farklı sorunlar doğurabilmektedir. Ambulans için gerekli ekipmanlar eksiksiz bulunup hastanın özel durumuna göre teçhizat eklemeleride yapılabilmektedir. Yapmanız gereken bizleri arayarak hastanız hakkında bilgi vermeniz ve gidilecek yerin detaylarını personelimize bildirmenizdir.

Şehirler Arası Ambulans Kiralama

Bulunduğunuz şehirden farklı bir şehire hasta taşınması, hasta nakli gerekiyorsa şehirler arası ambulans kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uzak mesafeler için yedek şöförlü ve sağlık personeli dahil şekilde ambulansımız bulunmaktadır. Son derece uygun fiyatlarla hastanını daha güvenli ve daha konforlu bir şekilde istenilen hastaneye veya adrese naklini sağlıyoruz. Türkiye’nin her bölgesine gidiyoruz ve hastalarınızın transferini sağlıyoruz. Birden fazla mavi şeritli ve kırmızı şeritli ambulanslarımızda gerekli tüm donanım standart olarak bulunmaktadır.

Ambulans Kiralama Fiyatları

Sitemiz alyamed.com üzerinden Kiralık Ambulans fiyatları yayınlanmamıştır. Firmamız ambulans kiralama fiyatları belirlenirken talep edilen araç modeli, kiralama süresi ve personal seçimleri gibi detaylara göre net bir bilgi vermektedir. Sizlerin tercihlerinize göre 2021 yılı kiralama fiyatları belirlenmektedir. Sitemiz üzerindeki telefon numaralarından hemen şimdi bizleri arayabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Birden çok ambulans aracımızla Türkiye genelinde her bölgede kiralama desteği vermekteyiz.