Alyamed Ambulans firmamızdan şehiriçi ve şehirlerarası ambulans kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ambulans günümüzde bir çok alanda oldukça gerekli bir ihtiyaçtır. Her ilde hafta boyunca farklı bir çok etkinlik ve çeşitli organizasyon yapılmaktadır. Firmamız Sağlık kuruluşları, özel şirketler, kamusal firmalar dahil her sektöre özel ambulans kiralama hizmeti vermektedir. 2019 yılı en uygun fiyatlarla sizlerden firmamız üzerinden ambulans kiralama hizmeti alabilirsiniz. 7/24 dilediğini zaman 0 212 321 0 323 çağrı merkezinden kiralama için gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Ambulans Kiralama
Ambulans Kiralama

Tam Donanımlı Ambulans Kiralama Hizmeti

Ambulans araçlarımızı kiralama talebinde bulunduğunuzda dilerseniz sağlık personeli, ambulans şöförü ve gerekli tüm donanımları da kiralama hizmeti içine dahil edebilirsiniz. Sağlık bakanlığı onaylı olan firmamız şimdiye kadar bir çok alanda ambulans servisi sağlamaktadır. Sabit ambulans hizmetimizde günlük veya belirli zaman aralıklarında bir çok hizmette bulunmuş firmayız. Araçlarımız son derece modern ekipman ve teçhizatla donatılmış olup sağlık bakanlığı tarafından belirtilmiş olan gerekli tüm standartlara sahiptir. Ambulans araçlarımız hakkında teknik donanımları dahil her tür bilgiyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Ambulans Kiralama Fiyatları

Sitemiz alyamed.com üzerinden Ambulans kiralama fiyatları yayınlanmamıştır. Firmamız ambulans kiralama fiyatları belirlenirken talep edilen araç modeli, kiralama süresi ve personal seçimleri gibi detaylara göre net bir bilgi vermektedir. Sizlerin tercihlerinize göre 2019 yılı kiralama fiyatları belirlenmektedir. Sitemiz üzerindeki telefon numaralarından hemen şimdi bizleri arayabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Birden çok ambulans aracımızla Türkiye genelinde her bölgede kiralama desteği vermekteyiz.

Call Now ButtonAmbulansı Ara : 0 212 321 0 32