Kara Ambulansı Hasta Nakil Hizmetleri

Alyamed Ambulans şirketimiz Kara Ambulansı Hasta nakil için Sağlık bakanlığı özel ambulans hizmetleri yöntemeliğinde belirtilen tüm özelliklere sahip ve denetimleri de yapılmıştır. Tüm kara ambulans araçlarımız bir ambulansta bulunması gerek olan tüm teçhizatlara ve donanımlara sahiptir. Özel ambulans hizmetlerimiz de bulunması gereken personellerde gerekli tüm yetkinliğe sahiptir. Araçlarımız hastaların güvenliği ve konforu için sürekli denetlenmek ve periyodik bakımları da düzenli olarak yapılmaktadır.

Hasta Nakil Kara Ambulans Hizmeti

Kara Ambulans, Acil yardım ambulansı ve hasta nakil ambulansı olarak ikiye ayrılmaktadır. Acil yardım ambulans hizmetlerinde, acil yardım ekibinin içersinde acil müdahaleye yapabilecek doktor ve doktorumuza eşlik edecek olan sağlık personelimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte Acil yardım kara ambulansı içerisinde tıbbi yardım ve tıbbi donanımların tümü bulunmaktadır. Kara Ambulansı Hasta Nakil için de evden hastaneye yada hastaneden eve nakli gereken yürür durumda yada tekerlekli sandalye veya sedye ile taşınması gereken tüm hastalarımıza hizmet vermektedir. Hasta nakil ambulans servisi araçlarımızda da gerekli bütün teçhizatlar eksiksiz olarak bulunmaktadır.

Firmamız Sağlık bakanlığı ambulans ücretleri hakkında belirlemiş olduğu kriterler dışında herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir. Özel ambulans fiyatları belirlenirken gidilecek mesafe önemlidir. Bizlere ambulans taleplerinizde detayları bildirmeniz halinde telefonda dahi sizlere ambulans ücretleri söylemektedir. Lütfen ambulans ücretlerini öğrenmek için bizlere iletişim numaramızdan ulaşınız.

Kara Ambulans Hasta Nakil hizmetleri taleplerinizde sıra beklemenize gerek bulunmamaktadır. Çağrı merkezimize ulaşan isteklerinizde hemen en acil şekilde adresinize aracımız ve ekibimiz gönderilmektedir. Gerekli durumlarda firmamız Alyamed sizlerden bir talep gelmeden sağlık personeli sayısını artırmaktadır.


Bir Yorum Yazın