istanbul hasta taşıma hizmetleri

İstanbul Hasta Taşıma Hizmetleri

Firmamız Alyamed Ambulans İstanbul hasta taşıma hizmetleri için 7/24 sizlere hizmet sağlamaktadır. Evden hastaneye veya kliniğe hasta nakli gereken durumlarda yada hastaneden eve hasta transfer etmek etmek için hizmetlerimizden faydanalanabilirsiniz. Taburcu halinde, tekerlekli sandalye ile hastane çıkışlarında ve bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ve ambulans kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özel ambulans hizmetlerimiz tüm istanbul ilçelerinde sağlanmaktadır.

Şehirlerarası Hasta Taşıma Hizmeti

İstanbul merkezli firma olsak da ülkemizin tamamında şehir içi ve şehirler arası olarak bu hizmeti sağlamaktayız. İstanbul’dan farklı bir şehre yada farklı bir şehirden İstanbul’da hasta nakli için bizleri arayabilirsiniz. Hastane ulaştırma, havalimanı transferleri, yaşlı ulaştırma dahil tüm şehirlere nakil sağlıyoruz. Hizmet veren bütün ambulans araçlarımızda sedye, tekerlekli sandalye, oksijen tesisleri ve gerekli olan bütün teçhizatlar bulunmaktadır. İstanbul hasta taşıma hizmetleri veren bütün ambulanslarımız periyodik bakımları sürekli yapılmakta olup sorunsuz ve konforlu bir hizmet vermektedir.

7/24 Hasta Taşıma Hizmetleri

Hasta nakili her zaman planlı ve randevulu olmayabilir. Bazen hiç beklenmedik anlarda hasta nakli yapılması gerekebilir. Alyamed 7/24 aralıksız olarak 4 mevsim İstanbul Hasta taşıma hizmetleri sağlamaktadır. Bizlere sitemizde bulunan telefon numaraları çağrı merkezimizden ulaşabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Birden fazla hasta nakil ambulansı ile hizmet vermekteyiz. Sizleri bekletmeden talepte bulunduğunuz her an bir kaç dakika da sizlere ulaşabilmekteyiz. Donanımı son teknoloji cihazlarla olan ve sağlık personeli konusunda da eksiksiz olan hizmetlerimiz uygun fiyatlarla sizlere sunulmuştur.