Zonguldak Özel Ambulans

Zonguldak Özel Ambulans

Zonguldak özel ambulans için şehir içi ve şehirler arası hizmetlerimiz devam etmektedir. İlimizden farklı il ve bölgelere hasta nakillerinde, düzenlenen çeşitli organizasyonlar kullanılmak üzere her tür ambulans isteğinizde hizmetimiz bulunmaktadır. Alyamed Türkiye genelinde ambulans hizmetleri veren bir kaç firmadan biridir. Sağlık bakanlığı ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun araç ve personelleri ile hizmet vermektedir. Tüm ambulans istekleriniz için çağrı merkezimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hasta Nakil Ambulansı

Hasta nakil ambulansları her an herkesin ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Firmamız özel acil yardım ambulansı yanında sizlere hasta nakilleri için bu hizmetide sorunsuz ve eksiksiz sunmaktadır. Hastaneye kendi gitmesi mümkün olmayan hastalar için özel dizayn edilmiş ambulanslarımızda gerekli tüm donanımlar ve ekipmanlar bulunmaktadır. Zonguldak özel ambulans servisimiz 7/24 görev yapmakta olup her an sizlere en yakın konumdadır. Bulunduğunuz ile olan Zonguldak sınırları içinde yada Zonguldak’dan İstanbul’a yada ülkemizin farklı şehirlerine bizlerden hizmet alabilirsiniz. Hasta nakil ambulansları mavi şeritlere sahip olup acil yardım ambulansları ise kırmızı şeritlere sahiptir.

Zonguldak Organizasyon Ambulansı

Zonguldak özel ambulans hizmetleri dışında firmamız kurum ve kuruluşlar için organizasyon ambulans desteği de vermektedir. Şehrimizde hem belediyeler hemde özel şirketler yaz kış çeşitli etkinlik ve organizasyon düzenlemektedir. Yoğun insan katılımı olan organizasyonlar için ambulans bulundurulması oldukça faydalı olacaktır. Firmamız Alyamed sizlere bu konuda ister günlük, saatlik yada daha farklı taleplerinizde özel ambulans desteği vermektedir. Bizlere ulaşabilir ve hemen uzmanlarımızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın