Özel Ambulans Şirketleri

Özel Ambulans Şirketleri

Farklı sebep ve nedenlerle bir çok kişi ummadığı zamanlarda sağlık problemleri yaşayabilir. Özel Ambulans Şirketleri tam da bu noktada bir çok kişiye hemen ulaşabilmekte ve ilk müdahale ile hastaneye nakli konusunda hizmet sağlamaktadır. Alyamed firmamızda Özel Ambulans taleplerinizde sizlere donanımlı ambulansları ve tecrübeli kadroları ile İstanbul tüm ilçelerinde hizmet sağlamaktadır. Ambulans hizmetlerini özel şirket olarak sağlayan firmamız, ambulans, acil sağlık aracı ve hasta nakil araçlarının tıbbi ve teknik donanım özellikleri ile ambulans servislerinin kuruluş, işleyiş, personel, araç-gereç, ücret, denetim, devir ve uygunluk belgeleri konusunda kanuna, yasalara ve yönetmeliklere uygun şekilde işlemektedir.

İstanbul Özel Ambulans Şirketleri

İstanbul hem anadolu yakası hemde avrupa yakası insan yoğunluğunun ülkemizde en yüksek olduğu bölgelerdir. Yaşam boyunca bireyler bir çok sebeple sağlık sorunları ile karşılaşır. Kimi zaman bir sağlık sorununda bireysel olarak hastaneye başvurabildiği gibi kimi zaman ise ambulans ile sevki gerekmektedir. Özel Ambulans Şirketleri bünyesinde bulundurdukları çağrı merkezine gelen çağrı ve ambulans taleplerinde hastaya en kısa sürede ulaşır.

Özel Ambulans Şirketleri bünyelerinde bulundurdukları araç ve personelinin gerekli yeterliliği bulunması gerekir. Tıbbi araç-gereç, ambulansın içinde bulunması gerekenler yasalarda ve yönetmeliklerde belirtilmiştir. Ambulans olarak hizmet verecek araçlar için trafik tescili bulunması ve uygunluk belgesini olması gerekir. Mühendislik raporu ve teknik uygunluk belgesinin de bulunması gerekir.

AlyaMed İstanbul Özel Ambulans Şirketi

Alyamed kurulduğu günden bugüne bir çok hasta nakil hizmeti, şehirlerarası hasta nakil, sabit ambulans hizmetleri ve özel ambulans hizmeti vermiştir. Servis bünyesinde bulunan bütün ambulansları tüm teknik donanım ve yeterliliğe sahip olsun sıfır sorun ile hizmet vermektedir. Araç gereçlerden Ambulans sağlık personeline kadar son derece titiz ve özenli bir çalışma yürütmekteyiz. Önceliğimiz insan sağlığı ve yaşamı olup amacımız ivedi bir şekilde hastaya ulaşmak ve acil gerekli olan yardımı yapmaktır.

İstanbul dan bizlere ulaşan çağrılarda istanbul trafiği çok iyi bilen deneyimli ambulans şöförlerimiz ile hem hızlı hemde güvenli şekilde sizlere ulaşmaktayız. Bireysel olarak özel ambulans hizmeti verdiğimiz gibi kurumsal firmalar içinde ambulans çözümleri sağlamaktayız. Özel ambulans şirketi için Alyamed firmamıza ulaşın


Bir Yorum Yazın