bahçelievler özel ambulans

Bahçelievler Özel Ambulans

7/24 acil durumlarda Bahçelievler Özel Ambulansı arayın. Acil hasta nakil hizmeti, hastaneden eve veya evden hastaneye nakillerde en uygun fiyatlarla hizmet alın. Alyamed Ambulans firması Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. Tüm hasta nakil ambulans araçlarında tam donanım bulunur. Hastalarınızın güvenli ve konforlu taşınması için gerekli tüm nitelikli hizmet verilmektedir.

112 acil deneyimine sahip uzmanlarımız, hasta taşımada gerekli tüm ekipmanlara sahip donanımlı araçlarımızla aralıksız hasta taşıma yapıyoruz. Özel Ambulans kurumumuza ulaşan taleplerinizde beklemeden ambulans hizmeti alırsınız.

Bahçelievler Özel Ambulans Fiyatları

İstanbul Bahçelievler özel ambulans 150 TL başlangıç fiyatları ile hasta taşıma yapar. Hastanızın İstanbul içi herhangi bir noktaya taşınması halinde gidilecek her kilometre başına 5 TL eklenmektedir. Şehirler Arası Ambulans talebinde ise başlangıç fiyatları aynı olup gidilen her kilometre başına 3 tl have edilir.

Güvenli olmayan yöntemlerle hastaların bir yerden bir yere taşınması olumsuz sonuçlara neden olur. Ülkemide bu sebeple yaşanan bir çok trafik kazaları ve yaralamalar meydana gelmiştir. Kendi şahsi aracınızla hastanızın ve kendinizin can güvenliğini riske atmayın. Bahçelievler Özel Ambulans fiyatlarımız son derece uygun olup istediğiniz saat ambulans hizmeti alırsınız.

Bahçelievler Özel Ambulansı şimdi arayın bir kaç dakikada kapınızda olsun

bahçelievler özel ambulans fiyatları

Bahçelievler Hasta Nakil Ambulans

Hasta nakil ambulans araçlarımızın teknik ve tıbbi araç-gereç muayeneleri eksiksizdir. Sağlık bakanlığı tarafından belirlenen tüm şartları taşımaktadır. Hastaların nakli sırasında ihtiyaç olabilecek gerekli teçhizat her hasta nakil aracı içinde bulunur. Ambulansların arka kapıları 90 derece açılır ve sedye giriş çıkışlarına uygundur. Tüm hasta nakil ambulansı içinde aydınlatma, havalandırma ve ısıtma sistemi bulunur.

Hasta Nakil hizmeti için bizi aradığınızda ortalama 15-20 dakika içinde vereceğiniz konuma geliyoruz. Alyamed Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde en aktif özel ambulans firmalarından biridir. Deneyimli ambulans şöförleri ve sağlık personellerimizle sizlere en iyi ambulans hizmetini veriyoruz.

bahçelievler hasta nakil ambulansı

Bahçelievler Özel Ambulans Hizmeti

Alyamed İstanbul Bahçelievler ilçe ve semtlerinde uzun yıllardır hiç ara vermeden hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü ambulans araçlarımız sizlere hizmet için vardır. Kısa mesafe nakillerde ve uzun şehirlerarası hasta taşıma tüm işlemlerinde aynı özeni gösteriyoruz. Sizleri bekletmeden ambulansı hemen adresinize gönderiyoruz.

Ambulans hizmeti almak için uzun prosedüre gerek bulunmaktadır. Tek Yapmanız gereken (0212) 321 0 323 hattımızdan bize ulaşmanızdır. Bahçelievler özel ambulans servisi olarak bölgeyi oldukça iyi tanıyoruz. En kısa sürede en güvenli şekilde hastaneye taşıma görevimizdir.

Bahçelievler Özel Ambulans Kiralama

Bireysel  olarak özel ambulans hizmeti isteyen kişilere hizmet verdiğimiz gibi çeşitli etkinlik ve organizasyonlar içinde çalışıyoruz. Bir çok amaçlar özel ambulans ihtiyacı oluşabilmektedir. Toplu açılış törenlerinde, konserler, açık hava gösterileri, spor müsabakaları, belediye hizmetleri, özel şirket organizasyonları, dizi ve film çekimleri için Ambulanslarımızı en uygun fiyatlarla kiralıyoruz.

Bahçelievler Kiralık özel ambulans için bir çok farklı çalışma şekli bulunur. Saatlik ambulans kiralaması yapılabileceği gibi günlük veya daha uzun süreli kiralamada yapabilirsiniz.

Özel Ambulans kiralama için lütfen 0507 956 54 95 nolu hattımız üzerinden detaylı bilgi alınız. Sizlere teklif gönderebilmemiz için bizlere proje detayları, süresi ve istenilen ek özellikleri lütfen belirtiniz.

Bahçelievler Özel Ambulans Numarası

Ambulans çağırmayı düşünüyorsanız saatin kaç olduğuna bakılmaksızın geliyoruz. (0212) 321 0 323 çağrı merkezi üzerinden size en yakındaki ambulansımıza ulaşabilirsiniz. Hatlarımız sürekli yoğun olduğundan lütfen meşgul edilmemesine özen gösteriniz. Sabit ambulans numarası üzerinden ulaşamadığınızda 0507 956 54 95 Gsm hattından ambulans ekibimizle irtibat kurunuz.

Bahçelievler Sabit Ambulans Hizmetleri

Toplu insan katılımının olduğu gösteri, toplantı, açılış vb. gibi bir çok durumda alanda ambulans bulunma zorunluğu vardır. Toplu katılımcıların olduğu bu gibi etkinliklerde ezilme, güneş çarpması ve istenmeyen kargaşa durumları olabilir. Sabit ambulans hizmetimiz tüm bu olumsuz durumlara göre talebiniz üzerine içinde sağlık personeli birlikte sabit ambulans hizmetide verir.

Ambulansın hangi konumda bekleyeceği, ilave donanım ve sağlık personeli gerekliliği ve bekleyeceği süre hakkında personelimizi bilgilendirin. Sizleren gelen istek ve taleplerde hemen tarafınıza teklif gönderilir.

Bahçelievler Şehirler Arası Ambulans

Hastanızın sağlık durumu ve ihtiyacına göre bazen şehir dışındaki tedavi noktaları, hastane ve tıp merkezlerine ulaşması gerekir. Uzun yol deneyimli ambulans şöförlerimiz ve sağlık personellerimizde Bahçelievler çıkışlı Türkiye’nin her noktasına ambulansımız gitmektedir. Gidilecek mesafenin uzunluğuna göre yasal mevzuat gereği yedek şöförlü hizmet verilir.

Bahçelievler Özel Ambulans hizmetleri en nitelikli şekilde Alyamed tarafından sağlanır.


Bir Yorum Yazın