Esenyurt Özel Ambulans

Esenyurt Özel Ambulans

İstanbul Esenyurt özel ambulans kiralama talebinizde Alyamed bekletmeden, sıraya koymadan en ivedi şekilde hizmet vermektedir. İstanbul özel ambulans hizmetleri şehir içi olarak sunulduğu gibi Ayrıca Türkiye geneli şehirler arası ambulans olarak da hizmet vermekteyiz. Esenyurt 7/24 özel ambulans servisimiz yılın her günü vardır. Dilediğiniz zaman hasta nakil ambulansı ve diğer ambulans servisi hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Hasta Nakil Ambulansı

Hastanızın en konforlu şekilde ve sorunsuz hastaneye transferi için özel ambulans kiralama hizmeti alabilirsiniz. Özel şahsi araçlarla hastaların hastaneye taşındığına sıklıkla rastlamaktayız. Hastanın durumuna göre donanımlı ambulanslar ile hastaneye sevki çok daha uygun ve sağlıklıdır. Firmamız bünyesinde bulunan son model ambulans araçları, gerekli olan sağlık personelleri ve teknolojik cihazları ile sizlere eksiksiz bir hizmet vermektedir. Randevulu hastaneye sevk durumlarında ambulans hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi acil durumlar içinde Acil yardım ambulans servisimizi arayabilirsiniz. Acil yardım ambulanslarında doktor bulunmakta olup ayrıca yardımcı sağlık personelleri görev yapmaktadır. Esenyurt özel ambulans hasta nakil hizmetlerinde en uygun fiyatlarla sizlere ulaşıyoruz.

Esenyurt Özel Ambulans Ücretleri

Alyamed Ambulans şirketimiz bütçenize uygun ücretlerle sizlere özel ambulans hizmeti sunar. Sağlık bakanlığı özel ambulans yönetmeliğine en uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Hem ambulans araçlarımızdaki teknik donanımlar hemde ücretlendirme olarak gerekli prosedürlere uymaktayız. Ambulans ücretlerinin tarafınıza bildirilemesi için hastanın nereden alınıp nereye gidileceği ve araçta istenilen ek özelliklerin bilinmesi gerekmektedir. Esenyurt özel ambulans ücretleri için hemen bizleri arayarak 2019 özel ambulans ücretleri detaylarını öğrenebilirsiniz.


Bir Yorum Yazın