Beylikdüzü Özel Ambulans

İstanbul Beylikdüzü özel ambulans servisimizi hemen arayabilirsiniz.

Alyamed ambulans şirketimiz İstanbul Beylikdüzü özel ambulans taleplerinizde sizlere hasta nakil hizmetini 7/24 sağlamaktadır. Türkiye genelinde de şehirler arası hizmet vermekte olan firmamız İstanbul merkezli olup tüm ilçelerde aralıksız hizmet sunar. Bütün hasta nakil ambulans araçlarımız tam donanımlı eksiksiz olup hastaların sorunsuz bir şekilde konforlu olarak transferi amaçlanmaktadır. Firmamız sadece kara ambulans hizmeti değil aynı zaman uçak ambulans ve helikopter ambulans hizmetleri de sunmaktadır.

7/24 Beylikdüzü Hasta Nakil Ambulansı

Randevulu hasta nakil gereken durumlarda bizleri arayarak ambulans kiralama taleplerini iletebilirsiniz. İstediğiniz saatte hasta nakil ambulansı verdiğiniz adreste olacaktır. Dilerseniz hastaneden eve de transferi sağlanacaktır. Randevulu olmayan durumla da Beylikdüzü özel ambulans hizmetlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Ambulans hizmet kalitemiz Sağlık bakanlığı özel ambulans yönetmeliğine uygun şekilde sunulmaktadır. Tüm araçlarımız yöntemeliklerde belirlenmiş şekilde daima hizmete hazır şekilde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesini çok yakından bilmekte ve bölgeye oldukça hakim olarak çalışmaktayız. Yaz kış ara vermeden Beylikdüzü özel ambulans ve hasta nakil hizmetimiz bulunmaktadır. İsteğiniz gün ve saatte bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Özel Ambulans Fiyatları

Beylikdüzü özel ambulans hizmetleri, hasta nakil ambulansı, sabit ambulans, hava ambulansı dahil tüm ambulans hizmetlerinde fiyatlar hastanın fiziki durumu, katedilecek mesafe, kullanıması gereken araç ve gereçlere göre farkılık göstermektedir. 2019 özel ambulans fiyatları ve hasta nakil için lütfen iletişim numaralarından çağrı merkezimize ulaşıp güncel fiyatları personelimizden öğreniniz.

 

Özel Ambulans

Acil Ambulans Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Kara Ambulansı Hasta Nakil Hizmetleri
Önceki yazı
İstanbul Hasta Taşıma Hizmetleri
Call Now ButtonTıkla Ara
Bize yazın
Canlı Destek Hattı
Sorularınızı bize şimdi yazın
Powered by