beylikdüzü özel ambulans

Beylikdüzü Özel Ambulans

Alyamed ambulans şirketimiz İstanbul Beylikdüzü özel ambulans taleplerinizde sizlere hasta nakil hizmetini 7/24 sağlamaktadır. Türkiye genelinde de şehirler arası hizmet vermekte olan firmamız İstanbul merkezli olup tüm ilçelerde aralıksız hizmet sunar. Bütün hasta nakil ambulans araçlarımız tam donanımlı eksiksiz olup hastaların sorunsuz bir şekilde konforlu olarak transferi amaçlanmaktadır. Firmamız sadece kara ambulans hizmeti değil aynı zaman uçak ambulans ve helikopter ambulans hizmetleri de sunmaktadır.

Hastaneden eve, evden hastaneye en doğru ve konforlu şekilde hastalarınızın naklini sağlıyoruz. Tam teçhizatlı ve sağlık personeli gözeminde transfer için özel ambulans servisimize ulaşınız.

Beylikdüzü Hasta Nakil Ambulansı

Randevulu hasta nakil gereken durumlarda bizleri arayarak ambulans kiralama taleplerini iletebilirsiniz. İstediğiniz saatte hasta nakil ambulansı verdiğiniz adreste olacaktır. Dilerseniz hastaneden eve de transferi sağlanacaktır. Randevulu olmayan durumla da Beylikdüzü özel ambulans hizmetlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Ambulans hizmet kalitemiz Sağlık bakanlığı özel ambulans yönetmeliğine uygun şekilde sunulmaktadır. Tüm araçlarımız yöntemeliklerde belirlenmiş şekilde daima hizmete hazır şekilde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesini çok yakından bilmekte ve bölgeye oldukça hakim olarak çalışmaktayız. Yaz kış ara vermeden Beylikdüzü özel ambulans ve hasta nakil hizmetimiz bulunmaktadır. İsteğiniz gün ve saatte bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Organizasyon Ambulansı

İstanbul Beylikdüzü ilçemizde yaz kış her mevsim gerçekleşecek olan özel veya kusal organizasyonlarda firmamız ambulans hizmeti verebilmektedir. Kısa süreli, sağlık personeli destekli özel ambulans servisimiz vardır. Özel açılışlar, konserler, toplu organizasyonların tümünde yer almaktayız. Bizlere ulaşarak hemen fiyatlar hakkında teklif isteyebilirsiniz. Beylikdüzü özel ambulans için birden fazla tam donanımlı ambulansımızla sizlerle en iyi hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzü Özel Ambulans Fiyatları

Beylikdüzü özel ambulans hizmetleri, hasta nakil ambulansı, sabit ambulans, hava ambulansı dahil tüm ambulans hizmetlerinde fiyatlar hastanın fiziki durumu, katedilecek mesafe, kullanıması gereken araç ve gereçlere göre farkılık göstermektedir. Şehirinde ambulans açılış ücretimiz 150₺ den başlamakta olup aşılacak her kilometre için 5₺ ile fiyatlandırılmaktadır. Şehir dışında ise kilometre başı 3,50₺ ile firmamız tarafından hizmet verilmektedir.

2021 özel ambulans fiyatları ve hasta nakil için lütfen iletişim numaralarından çağrı merkezimize ulaşıp güncel fiyatları personelimizden öğreniniz.


Bir Yorum Yazın