Şişli Özel Ambulans

Şişli özel ambulans servisimiz tecrübeli sağlık personelleri, tam donanımlı olan ambulans araçları hızlı ve güvenli şekilde sizlere hizmet vermektedir. Firma bünyemizde bulunan tüm özel ambulans araçlarımız T.C. Sağlık Bakanlığı Ambulanslar ile ilgili özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak gerekli donanım ve yeterlilikte hazırlanmıştır. Şişli 4 mevsim en zorlu hava koşullarında dahi Ambulans servisimiz aktif olarak görev yapmaktadır. Her saat ambulans ihtiyacınızda 0 212 321 0 323 nolu çağrı merkezimizi Şişli’den arayabilirsiniz.

Şişli Hasta Nakil Ambulansları

Hasta nakli için T.C. Sağlık Bakanlığı belirli standartlar belirlemiş olup firmamız Alyamed Ambulans firması da bu standartların tümünü yerine getirmiştir. Hem teçhizat hemde sağlık personeli yönünden tüm gerekli hazırlığını yapmış ve hizmet verirken bu doğrultuda sizlere ulaşmaktadır. Şişli hasta nakil ambulansı talebinizde şehir içi ve şehirler arası hasta nakil hizmetimiz vardır. Hastanın sorunsuz bir şekilde hastaneden eve yada evden hastaneye naklini uzman personellerimiz eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Şişli Sabit Ambulans Servisi

İstanbul özel ambulans firmamız Alyamed Şişli özel ambulans hizmetleri için firmalara ve çeşitli işletmelere sabit ambulans hizmetleri de vermektedir. İstanbul Şişli’de yıl içinde bir çok farklı organizasyon ve etkilik yapılmaktadır. Konserler, Davetler, Toplantılar, Spor müsabakaları ve tüm çeşitli etkinliklerde sabit ambulans ihtiyacınız olabilir. Şişli özel ambulans servisimize ulaşarak ister günlük istersenizde etkinlik süresinde sabit ambulans talep edebilirsiniz.

 

Alyamed Ambulans Ambulans 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir