şişli özel ambulans

Şişli Özel Ambulans

Şişli özel ambulans servisimiz tecrübeli sağlık personelleri, tam donanımlı olan ambulans araçları hızlı ve güvenli şekilde sizlere hizmet vermektedir. Firma bünyemizde bulunan tüm özel ambulans araçlarımız T.C. Sağlık Bakanlığı Ambulanslar ile ilgili özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak gerekli donanım ve yeterlilikte hazırlanmıştır. Şişli 4 mevsim en zorlu hava koşullarında dahi Ambulans servisimiz aktif olarak görev yapmaktadır. Her saat ambulans ihtiyacınızda 0 212 321 0 323 nolu çağrı merkezimizi Şişli'den arayabilirsiniz.

Şişli Hasta Nakil Ambulansı

Hasta nakli için T.C. Sağlık Bakanlığı belirli standartlar belirlemiş olup firmamız Alyamed Ambulans firması da bu standartların tümünü yerine getirmiştir. Hem teçhizat hemde sağlık personeli yönünden tüm gerekli hazırlığını yapmış ve hizmet verirken bu doğrultuda sizlere ulaşmaktadır. Şişli hasta nakil ambulansı talebinizde şehir içi ve şehirler arası hasta nakil hizmetimiz vardır. Hastanın sorunsuz bir şekilde hastaneden eve yada evden hastaneye naklini uzman personellerimiz eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Şişli Sabit Ambulans Servisi

İstanbul özel ambulans firmamız Alyamed Şişli özel ambulans hizmetleri için firmalara ve çeşitli işletmelere sabit ambulans hizmetleri de vermektedir. İstanbul Şişli'de yıl içinde bir çok farklı organizasyon ve etkilik yapılmaktadır. Konserler, Davetler, Toplantılar, Spor müsabakaları ve tüm çeşitli etkinliklerde sabit ambulans ihtiyacınız olabilir. Şişli özel ambulans servisimize ulaşarak ister günlük istersenizde etkinlik süresinde sabit ambulans talep edebilirsiniz.

Şişli Özel Ambulans Fiyatları

Firmamız Alyamed hem bireysel hemde kurumsal ambulans kiralama hizmetleri sağlamaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye, hastane çıkışı özel ambulans, sabit ve organizasyon ambulansı hizmetleride vermektedir. Bunlar dışında yine hava ambulansı, uçak ambulans serviside sağlamaktayız. Şişli ilçesinden Türkiye'nin her noktasına hasta taşıma sağlayabilmekteyiz. 2021 yılı Özel ambulans fiyatları sitemiz içerisinde belirtilmiş olup fiyat teklifi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Tam donanıma sahip hasta nakil ambulans ve özel ambulans araçlarımızla senelerdir hizmet verdiğimiz gibi aynı kalitede devam ediyoruz. 7/24 ambulans hizmetlerimiz bulunmakta olup siz nere olursanız olun size ulaşıyoruz. Şişli özel ambulans için bizi arayın bir kaç dakika içinde özel ambulans vereceğiniz adresinizde hazır olsun. 


Bir Yorum Yazın