Kadıköy Özel Ambulans

Kadıköy Özel Ambulans

Acil Ambulansa ihtiyacımız ummadığımız anlarda olabilir. Kadıköy Özel Ambulans hizmeti veren alyamed araç-gerek donanımı üst düzey ve belgeli sağlık personelleri ile sizlere tüm ilçelerde Özel Ambulans servisi sağlamaktadır. Kadıköy’den özel ambulans talebinizde 7/24 sürekli hazır bekleyen çağrı merkezimi arayabilirsiniz.

Kadıköy Acil Yardım Ambulansı

Acil yardıma ihtiyacınız olduğunda Alyamed bünyesinde gerekli tüm donanımları bünyesinde bulunan Ambulanslarımız ve ekiplerimiz hazırdır. Hastanın gerekli ilk yardım müdahalesi ve en yakındaki hastaneye nakli için en hızlı şekilde işlem yapılacaktır. Son teknoloji ambulans araçlarımızla herkese en ivedi şekilde ambulans ulaştırıyoruz. İstanbul Kadıköy bölgesini çok yakından tanıyan personellerimiz ile saat kaç olursa olsun en kısa sürede yanınıza ulaşacağız.

Kadıköy Hasta Nakil Ambulans ve Sabit Ambulans

Hastanızın sorunsuz ve günceli şekilde hastaneye nakli için gerekli araç ve gerece sahip ambulans ve teknik ekip gereklidir. Alyamed bünyesinde hastaneden eve, evden hastaneye hasta nakil ekibimiz bulunmakta olup sizlere güvenli hizmet sağlamaktadır. Kadıköy Özel Ambulans taleplerinizin yanı sıra hasta nakil içinde bizlere 7/24 ulaşmanız mümkündür. Kadıköy için çağrı merkezi numaralarımızı arayıp detaylı adres bilginizi iletebilirsiniz.