İstanbul Ambulans Kiralama

Ambulans hizmetleri hayatımızın önemli bir yerinde bulunmaktadır. İstanbul Ambulans kiralama hizmeti veren firmamız hasta nakil işlemlerinde, çeşitli organizasyonlarda sabit ambulans ihtiyaçlarınızda ve şehirler içi ile şehirlerarası ambulans talelerinizde ambulans kiralama hizmeti sağlamaktadır. Hastanın nakli gereken durumlar da özel şahsi araçlar ile taşıma ve nakil karşınıza sorunlar çıkarabilir. Teknolojik donanımım olmadığı gibi gerekli teçhizatlar da bulunmaz. Daha sorunsuz ve konforlu bir nakil için özel ambulans kiralama hizmetimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. 

Hastalarınızın Nakli İçin Özel Ambulans Kiralama

AlyaMed özel ambulans firmamız son model ambulans araçları ve senelerdir oluşan tecrübesi ile bu alanda güven duyulan bir hizmet vermektedir. Tüm ambulans araçlarımız yüksek konforlu ve son teknolojik donanımlarla en yeterli seviyede bulunmaktadır. Araçlarımızın yüksek kalitedeki süspansiyonları ile hastalarınız nakil sırasında hiç bir sorun yaşamaz ve yüksek konforlu nakil gerçekleşmiş olur. Sarsıntısı minimize edilmiş ve ayrıca gürültüsü minimum seviyede bir nakil sağlanmaktadır. Ambulanslarımız da isteğe bağlı olarak tekerlekli sandalye ve yatak çeşitleri de ayrıca bulunmaktadır.

 

Özel Ambulans Donanımları

Sağlık bakanlığı Ambulanslar için belirli kriterler getirmiştir. Ambulanslar da bulunması gereken telsiz ve telefon, araç üzerinde bulunması gereken yazılar ve tanıtımlar, ambulans tepe lambaları, sire kambaları, tıbbi malzeme çantası, otomatik eksterme defibliratör, solunum cihazı bulunması, ısınma, iklimlendirme ve havalandırma gibi bir çok farklı kriter vardır. İstanbul Ambulans kiralama hizmeti veren firmamızın tüm ambulansları gerekli tüm kriterleri karşılamaktadır. Bütün araçlarımız periyodik olarak uzman personellerimiz tarafından kontrol dilmektedir. Tüm ambulanslarımızın ayrıca aylık olarak tüm periyodik bakımları da yapılmaktadır.

İstanbul Ambulans Kiralama Fiyatları

İstanbul Ambulans kiralama hizmetlerinde en makul fiyatlarla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel ambulans kiralama fiyatlarının tarafınıza net olarak bildirilmesi için mesafe hakkında detaylar, istediğiniz ek özellikler bizlere belirmeniz gerekmektedir. Ambulans kiralama da mesafe kadar araç özellikleri ve sürede fiyatlara etki etmektedir. İster kısa süreli kiralama isterseniz de uzun süreli ambulans kiralama hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz. Sitemizdeki telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve kiralama hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.