Özel Ambulans

 Acil Ambulans, Hasta Nakil özel Ambulans ihtiyaçlarınızda İstanbul da 7/24 görev yapmaktayız. Özel Ambulans ihtiyacınızda sizlere en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Tam donanımı bulunan ambulans araçlarımız ve deneyimli sağlık personellerimiz ile sizlere eksiksiz ve sorunsuz hizmet veriyoruz. Şehir içi özel ambulans hizmeti verdiğimiz gibi şehir farketmeksizin şehirlerarası özel ambulans hizmeti de vermekteyiz.

Acil Ambulans

Daimi hazır ekiplerimiz ve Ambulans araçlarımızla sizlere en kısa sürede ulaşmaktayız.

Hasta Nakil Ambulansı

İstanbul da tüm ilçelerde Hasta Nakil hizmetleri için bizleri dilediğiniz zaman arayınız.

Sabit Ambulans

Kurumsal taleplerde her bölgede Sabit Ambulans hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yurtdışı Ambulans

Yurtdışı hasta nakil hizmetlerimiz Avrupa'da bir çok ülkeye sağlanmaktadır.

Şehirlerarası Hasta Nakil

  Şehirlerarası güvenilir Hasta Nakil hizmeti
   Donanımlı Araçlarımız ve Ekipler
   Yedek Şöförlü güvenli ve konforlu hizmet

Hastanın daha donanımlı, özel tedaviye ihtiyaç duyduğu durumlar veya kontrollü ve oksijen destekli taşınması gerekliliğiyle bu hizmette Alya Med ambulans olarak farklı şehirlere yapılacak hasta nakilleri için en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Küçük şehirlerden yapılan hasta nakillerinde tecrübeli nakil ekibimiz eşliğinde sevk işlemleri gerçekleştiriliyor. İhtiyaç duyulabilecek her şeyi bulunduran donanımlı nakil ambulanslarımızda yedek şoför her daim bulunduruluyor. Uzun süreli şehirlerarası yolculuklarda güven ve konforu ön planda tutarak hastamızı sarsmadan en hızlı şekilde nakilleri gerçekleştiriliyor.

Acil Yardım Ambulansı

Şehiriçi ve Şehirlerarası Acil Yardım Ambulans için bizlere hemen ulaşınız. Ekiplerimiz tam donanıma sahip Ambulans araçlarımızla İstanbul da her ilçede sizlere hizmet verdiği gibi şehirler arası hasta nakil hizmetlerinide deneyimli ekipleri ile sunmaktadır.

Özel Ambulans Çağırın

Özel ambulans çağırmayı düşünüyorsanız 7/24 hizmet veren özel ambulans firmamızı hemen şimdi arayabilirsiniz. Çağır merkezimiz tüm lokasyonlar için aktif olup sizlerden gelen özel ambulans isteklerinde en hızlı şekilde hareket etmektedir.

Alya Med 7/24 Acil Yardım Ambulansı Hizmetleri 

özel hasta nakil ambulansı

Hemen Bize Ulaşın!

Tüm Ambulans ve Diğer Hizmetler için 7/24 bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

1. Organizasyonlara SağlıkHizmeti

Konser, spor karşılaşmaları, bayi toplantıları , partiler, yarışmalar, fuarlar , düğünler, seminerler vb. sağlık hizmeti vermekteyiz. Organizasyonda bulunan katılımcı sayısı, yapılacağı yer ve saat aralığı, organizasyonun içeriği gibi ayrıntılar doğrultusunda risk hesaplamaları yapılarak verilecek olan sağlık hizmeti planlanmakta ve gerekli ekip üyeleri bulundurulmaktadır.


2. Konutlara Acil sağlık Hizmeti

Toplu konutlarda yaşayan her birey 7/24 Alya Med güvencesiyle sağlık hizmeti alabilmektedir.


3. Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Acil olan veya acil olmayan her türlü durumda alarm merkezindeki deneyimli doktor tarafından ilaç tavsiye edilmeden ve reçete düzenlemeden hasta veya yakınına oluşan sağlık sorunu konusunda yapılması gereken söylenir ve aydınlatma amaçlı gerekli bilgi verilir.


Sizlerden gelecek çağrılar için daima hazır Özel Ambulans Ekiplerimizle hizmet veriyoruz.

E-mail adresi

info@alyamed.com

7/24 Hizmet

Haftanın Her Günü Sizlerleyiz

Duyurular

Rize Özel Ambulans

Rize Özel Ambulans

Rize özel ambulans hizmetlerimiz de hasta nakileri ve transferi için gerekli tüm donanımlara sahip ambulansımız bulunmaktadır. Rize'den İstanbul'a, Ankara'ya, İzmir'e veya diğer tüm şehirlere hasta transfer hizmeti sağlamaktayız. Üstün teknoloji donanıma sahip ambulans araçlarımızda hastanızın mevcut durumuna en konforlu hizmet sunulmaktadır. Gerekli donanımlar yanında sağlık personeli destekli transfer sağlanmaktadır. Alyamed Türkiye genekinde şehirler arası ambulans …
Devamını Oku
Samsun Özel Ambulans

Samsun Özel Ambulans

Samsun özel ambulans taleplerinizde firmamız Alyamed Türkiye genelinde hizmet sağlamaktadır. Geniş Ambulans araç sayımız ile şehirler arası hasta nakil ve özel organizasyon ve etkinlikler için özel ambulans hizmetleri vermekteyiz. Firmamız bünyesinde görev yapan tüm ambulans araçlarımız gerekli donanım ve ekipmanı eksizsiz olup deneyimli şöförleri ve sağlık personelleri ile hizmet vermektedir. Bireysel olarak ambulans hizmetleri verdiğimiz …
Devamını Oku
Giresun Özel Ambulans

Giresun Özel Ambulans

Giresun özel ambulans, hasta nakil ve şehirler arası ambulans hizmetleri deneyimli ekiplerimiz, donanımlı araçlarımızla sağlanmaktadır. Ayrıca Yaz sezonunda yoğun olarak düzenlenen etkinlik ve organizasyonlar içinde sabit ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. Hasta nakillerinde ve organizasyonlarda kullanımı bulunan tüm ambulans araçlarımız gerekli yasal standartlara sahiptir. Sağlık Bakanlığı özel ambulans yönetmeliğinde belirtilen tüm standartlar firmamız tarafından yerine getirmiş olup …
Devamını Oku

İstanbul özel ambulans talebinizde her ilçeye ulaşıyor ve sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Bireysel olarak firmamızdan ambulans talep edebileceğiniz gibi kurumsal olarak da firmamızdan özel ambulans hizmetleri alabilisiniz. hastane çıkışı özel ambulans, sabit ambulans, yurtiçi ve yurtdışı ambulans hizmetleri dahil bir çok birimde firmamızdan hizmet alabilmektesiniz. İstanbul çağrı merkezimiz 7/24 aralıksız olarak görev yapmaktadır. Saat farkı olmadan bizlere sitemizde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.