çekmeköy özel ambulans

Çekmeköy Özel Ambulans

Çekmeköy özel ambulans çağrı merkezi numarası 0507 956 54 95 7/24 aktif ve ulaşılabilir. Hastalarınız en doğru ve güvenli şekilde hastaneye nakli sağlanır. Evden hastaneye veya hastaneden eve tüm ambulans isteklerinizde en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Özel ambulans araçlarımız için gereken tüm ekipman eksiksiz olarak bulunmaktadır. İstanbul Alyamed Ambulans firmamız bölgeye en kısa sürede ulaşabilmektedir. Çekmeköy tüm semt ve mahallelerinde özel ambulans için bizi arayabilirsiniz. 

Özel ambulansımız semtinizde ortalama 15 dakika maksimum 30 dk içinde vereceğiniz adrese ulaşır. 

Özel Ambulans Çekmeköy

150₺ Açılış fiyatları ile Çekmeköy özel ambulans hizmeti veriyoruz. Bulunduğunuz yerden kısa mesafe yada uzun mesafe hasta transferi sağlıyoruz. İstanbul Anadolu yakasından Türkiye'nin her yerine hasta nakil sağlıyoruz. Ambulanslarımız içindeki tüm ekipman ve donanım yönetmeliklere uygundur. Alyamed Ambulans servisimiz ruhsatlıdır. Sağlık personeli gözeminde hastalarınız en güvenli şekilde istediğiniz adrese taşınmaktadır. Beklemeden, vakit kaybetmeden size en yakındaki özel ambulans için şimdi bizi arayınız.

çekmeköy özel ambulans fiyatları

Çekmeköy Hasta Nakil Ambulans

Bireysel araç ve otomobillerle hastaların taşınması önerilen bir durum değildir. Özel araç yerine bizlere ulaşabilir ve çok uygun 2021 yılı özel ambulans fiyatları ile hasta nakil hizmeti alabilirsiniz. Şehir içi hasta nakil hizmetlerimizle birlikte şehirler arası ambulans içinde bizi tercih edebilirsiniz. Mesafe ayrımı yapmaksızın her bölgeye gidiyoruz. Ayrıca Alyamed şirketimizden yurtdışı ambulans ve uçak ambulans desteğide alabilirsiniz.

Bünyemizde görev yapmakta olan tüm personelimiz alanında uzman ve deneyimlidir. Sizlerin en iyi şekilde özel ambulans hizmeti alabilmeniz için nitelikli kadrolarla hizmet veriyoruz. Ambulans araçlarımızın periyodik bakımları ve günlük bakımları eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Çekmeköy Özel Ambulans Fiyatları

Bir çok kişi ambulans fiyatları hakkında yanlış düşüncelere sahiptir. Özel ambulans belirli bir kesimin hizmet alabileceği ve ulaşılamayacak fiyatlarda değildir. Fiyatlarımız son derece ekonomik olup herkesin faydalanabileceği ücretlerle sizlere sunulur.

Alyamed Çekmeköy Özel ambulans fiyatları 2021 yılı için 150₺ başlangıç fiyatı vardır. Bulunduğunuz yerden şehir için kilometre başı 5₺ eklenir. Şehirler arası için ise kilometre başına ise 3,50₺ eklenmektedir. Uzun mesafeli hasta taşıma için bizi telefonla arayarak güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın