beşiktaş özel ambulans

Beşiktaş Özel Ambulans

Ambulans servisimiz donanımlı ve hazır araçlarımızla bölgenizde tüm semtlerde hizmet vermektedir. Beşiktaş ambulans servisi hizmetlerimizde hasta transferi organizasyonları, açılış, etkinlik, sosyal tesislere revir ve ambulans hizmetleri vermekteyiz. Alyamed Ambulans hizmetleri T.C. Sağlık Bakanlığı Ambulanslar ile ilgili özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak ambulans araçlarını hazırlamış bulunmaktadır ve bakanlıkça ruhsatlandırılmıştır.

Beşiktaş Hasta Nakil Ambulansı

Hastanın evden hastaneye yada hastaneden eve nakli sırasında tam donanımlı ambulans araçlarına ihtiyacınız olabilir. Beşiktaş özel ambulans hizmetleri bünyesinde hasta nakil araçlarımız da bulunmaktadır. Sağlık personeli ve tam donanımlı şekilde sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Son derece modern ve yeni teknolojik cihazlarla hazırlanmış olan ambulanslarımızla ister şehir için hasta nakil isterseniz de şehirler arası hasta nakil ambulansı talep edebilirsiniz.

Hasta nakil ambulans araçlarımız 7/24 hazır bir şekilde beklemektedir. Sizlerden gelen taleplerde hemen adresinize yönlendirme yapılır. Araçlarımızda gerekli olan tüm ekipman bulunmaktadır. Ambulanslarımız görev yaparken gerekli olan sağlık personelide ayrıca bulunmaktadır. Hastalarınız için en konforlu şekilde transferi için gerekli tüm kontroller eksiksiz olarak yapılmıştır. 

Beşiktaş Sabit Ambulans Servisi

Özel ambulans firmamız Alyamed sabit ambulans hizmetlerinde birden fazla aracı ile firmalara, kurumlara ve işletmelere çözümler sağlamaktadır. Yaz ve kış aylarında aralıksız olarak sabit ambulans servisimiz görev yapmaktadır. Toplu açılışlarda, etkinliklerde, spor müsabakalarında, açılış organizasyonlarında ve diğer tüm sabit ambulans ihtiyacı olan durumlarda bizlere ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Beşiktaş özel ambulans servisimizin telefonları haftanın 7 günü 24 saat açık olup iletişim sayfamızdaki numaralardan bizleri arayabilirsiniz.

Beşiktaş Özel Ambulans Fiyatları

Hastaneden eve, evden hastaneye transferlerde, hastane çıkışı taleplerinizde özel ambulans talep edebilirsiniz. Ayrıca şirketler ve kurumlar için de özel ambulans hizmetlerimiz bulunmaktadır. Çeşitli etkilik ve organizasyonlar için sabit ambulans hizmeti, şehirler arası hasta transferi, hava ambulansı ve uçak ambulans hizmetlerimizde bulunmaktadır. 

Özel ambulans fiyatları şehir içinde 150₺ açılış fiyatı bulunur ve her kilometre başına 5₺ eklenmektedir. Bulunduğunuz ilçeden şehir dışına hasta transferlerinde ise kilometre için 3,50₺ ile hizmet sağlanmaktadır. Beşiktaş özel ambulans için bizleri her saat arayabilirsiniz. Gece gündüz 7/24 ambulanslarımız aktiftir. 


Bir Yorum Yazın